Kategoria Lokacioni Fjalëtkyqe (p.sh. Menaxher)  
Kėrkim mė i avancuar
  PUNĖT E VEĒUARA
Ground Maintenance Manager, Kosovė
Cleaning Supervisor, Republika e Afrikės Qendrore
Camp Manager, Republika e Afrikės Qendrore
Recruiting Intern, Kosovė
English Language Instructor, Shqipėri
Technicians (2), Kosovė
Electrician , Kosovė
Central Heating Technician , Kosovė
Air Conditioning Technician , Kosovė
Gardeners (2), Kosovė
  KOMPANITË E VEÇUARA
GC&DA LLC ITBM Solutions LLC
Agikons MDA
Frutex L.L.C. ASK Tec
   PUNËT E FUNDIT TË SHPALLURA
Global trade Titulli: Assistent Manager
Lokacioni: Prishtina
Apliko deri: 24/09/2017
Tė ketė aftėsi organizative ; Tė njoh tregun dhe ta hulumtojė atė; Krijon kontakte me klientėt potencial dhe kujdeset pėr klientėt ekzistues nė territorin ose sektorin e caktuar tė tregut...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Jurist/Kordinator projekti ligjor dhe administrati
Lokacioni: Tirana
Apliko deri: 06/04/2017
Kompania Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Jurist/Kordinator projekti ligjor dhe administrativ”. Tė interesuarit janė tė lutur tė dėrgojnė cv...
Scopic Software Titulli: Senior Web Developer
Lokacioni:
Apliko deri: 23/09/2017
This is a remote, home-based position. Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees spread across 25 different countries...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Arkitekt
Lokacioni: Tirana
Apliko deri: 31/03/2017
Kompania Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Arkitekt/e”. Tė interesuarit janė tė lutur tė dėrgojnė cv-nė e tyre nė hr@agikons.com...
<font color=( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani" />
Titulli: Inxhinier Ndėrtimi
Lokacioni: Tirana
Apliko deri: 31/03/2017
Agikons, lider nė ndėrtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Inxhinier Ndėrtimi nė Zbatim”. Tė interesuarit janė tė lutur tė dėrgojnė cv-nė e tyre nė hr@agikons.com...
Trego të gjitha punët >>
Kyēu si punėkėrkues  
Email Adresa
Fjalėkalimi
 
Keni harruar Fjalėkalimin?  |  Regjistrohu!  
Marketing | Reklamo ketu
 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset pėr punėsim
Mėsoni si ta pėrgatisni CV-nė tuaj profesionalisht pėrmes trajnimit tė ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke nė Kosovė
Nė Samitin Ndėrkombėtar tė Ballkanit tė mbajtur nė Bursa tė Turqisė
(05/12/2012)
Trego tė gjitha lajmet >>

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.